KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12735043
nr 1273 5043
Fred Andersson
(1921-1990), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1960, travbanan. Olja på duk, 82x63 cm
Fred Andersson, svensk målare född 1921, död 1990.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 2 september 2019
kl 18:08:34
1/9 21:29:18